top of page

​Szeregówki wykonujemy w bardzo dobrym standardzie wykończenia do stanu deweloperskiego.

Postawiliśmy na komfort użytkowania i ściany pomiędzy lokalami są wykonane z materiałów zapewniających odpowiednie wygłuszenie, ponieważ wiemy jak ważny jest dla Państwa spokój we własnym domu.

Własne ogrzewanie poszczególnych mieszkań oraz instalacje ciepłej, zimnej wody i prądu zapewnia komfort regulowania zużycia w zależności od czasu przebywania w domu, oraz eliminuje konieczność rozliczeń pomiędzy mieszkańcami budynków.

Istnieje możliwość zmiany aranżacji wnętrz, według indywidualnych upodobań. Mieszkania mogą mieć nawet pięć pokoi. Duże okna zostały zaprojektowane tak, aby wnętrza mieszkań były odpowiednio doświetlone, po odpowiedniej ich aranżacji są przestrzenne i jasne.

Każdy dom ma własny ogródek (ok 29 m2 dla budynków po stronie zachodniej i ok 26-42m2 dla budynków po stronie wschodniej), który jak mawiają nasi klienci jest „przedłużeniem mieszkania”. Dzięki własnemu ogródkowi można poczuć się bezpiecznie zostawiając w nim malucha, który będzie się dobrze bawił. Można również zapalić grilla, posiedzieć na świeżym powietrzu, posadzić ozdobne roślinki, drzewa owocowe a nawet urządzić małą grządkę z własnymi warzywami.

Dodatkowo każdy segment ma przypisany utwardzony plac na działce na samochód, tak aby po powrocie do domu można było zaparkować bez konieczności długiego szukania miejsca postojowego.

bottom of page